google-site-verification: googlef75dbacd094a3ff5.html Madrid Otelleri - En İyi, En Ucuz, En Merkezi, Madrid Otelleri Tavsiyesi
Booking.com
Powered by GetYourGuide. Become a partner.
Madrid

Madrid Otelleri

Madrid Otelleri; aşağıdaki listede sizin için özenle seçtiğimiz, fiyat-kalite oranı en iyi olan ve tavsiye ettiğimiz merkezi Madrid otelleri listesini bulabilirsiniz;

Merkezi Madrid Otelleri

B&B Hotel Puerta del Sol ***, Puan 9.4/10 (fevkalade); Sol Meydanı’na, Gran Via’ya ve metro istasyonuna 1-2 dakika yürüme mesafesinde son derece merkezi bir otel.

Casual Madrid del Teatro **Puan 8.3/10 (çok iyi); alışılmışın dışında dokorları olan bir otelde kalıp tatilinize fark katın, bu otelin dekoru tiyatro konulu. Konum olarak Sol Meydanı, Gran Via, Prado ve diğer sanat müzeleri 5-10 dakika yürüşüş mesafesinde.

madrid otel
Casual Madrid del Teatro

B&B Hotel Fuencarral 52 ***Puan 9.3/10 (fevkalade); Gran Via’ya 7, Sol Meydanı’na 12 dakika yürüme mesafesindeki bu sıcak ve ışıl ışıl renklerle dekore edilen otel Madrid’in yeni İstiklal Caddesi diyebileceğimiz Fuencarral Caddesi’nin sessiz bir noktasında yer alıyor.

madrid otelleri
B&B Hotel Fuencarral 52

Intur Palacio San Martin ****Puan 8.6/10 (müthiş); klasik sevenler için son derece zevkle dekore edilen bu otel Kraliyet Sarayı, Sol Meydanı, Gran Via ve metro istasyonuna sadece bir kaç dakika yürüme mesafesinde.

madrid en iyi merkezi otel
Intur Palacio San Martin
Booking.com

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Notify of

Tüm Biletleri Ucuza Alın

Bilet.com

Facebook

Arşivdeki Yazılar