Booking.com

Yazar olun

Travelingturks Gezi Rehberi seyahat eden, seyahat etmeyi seven herkes için aynı zamanda deneyimlerini paylaşabilecekleri bir platformdur. Rehber içindeki bilgilerden faydalanırken aynı zamanda yazılarınız ile diğer kullanıcılara ulaşabilir, uyarılarınızdan, tavsiyelerinizden ve her türlü deneyimlerinizden faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.

Gezi bilgilerinizi blog sayfalarımızda paylaşırken, aynı zamanda en güzel fotoğraflarınızı da Travelingturks’un binlerce okuyucusuna sunabilirsiniz. Gezi rehberimiz sıklıkla arama motoru aramalarında ilk sayfalarında, hatta birçok aramada ilk sıradadır. Bunu söylememizin sebebi ise blog yazılarınızın da aramalarda ilk sayfalarda çıkması oldukça muhtemel olacak ve bu şekilde gezi yazılarınız o bölgeye gitmek isteyen binlerce kişi tarafından okunabilecektir.

Bunun için yapmanız gereken ise oldukça basit. İletişim sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız, yazmak istediğiniz konular hakkında ön bilgi vermeniz yeterlidir. Yazılarınız sizin imzanızla yayınlanacaktır.

Kategoriler