Destinasyonlar, Öneriler, Biletler, Rehberler, Özel Turlar...
Destinasyonlar, Biletler, Özel Rehberler, Özel Turlar, Öneriler...

Dubai’de sürat teknesi turu

Dubai’de sürat teknesi turu

Dubai’de sürat teknesi turu; Dubai’de yapılacak en keyifli aktivite nedir diye soracak olursanız bunlardan biri çölde safari turu bir diğeri de “sürat teknesi turu”dur (tur fiyatları ve rezervasyon için tıklayın).  1.5 saat süren sürat teknesi turları büyük zodiyak teknelerle veya farklı türden teknelerle yapılır. Genellikle her bir tekne yaklaşık 30-40 kişi kapasitelidir fakat daha küçük ve hızlı gidenleri de vardır. Detay öğrenmek için aşağıdaki tur çeşitlerine göz atabilirsiniz.

dubai speed boat ve katamaran turu

Dubai’de sürat teknesi turu; fiyatlar, nereden binilir, bilet nereden alınır?

Aşağıda size uygun olan tekne turlarından birini seçebilirsiniz. Tur fiyatlarını görmek ve teknelere nereden binileceğini öğrenmek için aşağıdaki linklere tıklayın. Biletleri buradan online olarak satın alabilirsiniz.

  1. Dubai Speedboat Tour (1.5 hour); Marina, Atlantis, Palm & Burj Al Arab
  2. Dubai 1.5-Hour Speedboat Tour; Marina, Atlantis, Burj Al Arab
  3. 60, 75 or 99-Minutes Dubai Marina Landmarks Speedboat Tour
  4. Dubai: Private Speedboat and Wakeboard Experience
  5. Dubai: City Highlights Private Speedboat Tour

dubai'de tekne ve wakeboard, bilet nereden alınır, ne kadar, bilet ücreti, satış ve rezervasyon

Özel tekne ile sürat teknesi turu

Bu 60 dakikalık özel tur sırasında Dubai’nin en ünlü turistik yerlerini ve binalarını farklı bir perspektiften görüntüleyebilir ve fotoğraflayabilirsiniz. Bu sürat teknesi turu sırasında arkadaşlarınız veya ailenizle unutulmaz bir zaman geçireceksiniz. Dilerseniz tur sırasında dalış da yapabilirsiniz. Tur sırasında kaptan, teknenin hızını istediğiniz gibi artırabilir veya azaltabilir. Tekneniz Dubai Marina’ya kadar gidecek. Burası dünyanın en yüksek ve en yüksek gökdelenlerinin bir arada bulunduğu yerdir. Ve tabii ki 7 yıldızlı Burj Al Arab Hotel ve Palmiye Adası’ndaki Atlantis Hotel’e de uğrayarak bu dünyanın en lüks otellerini daha yakından görebilirsiniz. Turun dönüşünde Burj Khalifa manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Dubai’nin gözü olarak adlandırılan El Ain Dönme Dolabı’na da hayran kalacaksınız. Teknenizin durduğu her durakta bu yerlerin farklı açılardan fotoğraflarını çekebilirsiniz. Güzergah üzerindeki yerler ilginizi çekmiyorsa kaptanınız sizi ilgi alanlarınıza göre farklı yerlere götürebilir.

dubaide özel tekne turları, tekne ve bilet fiyatları

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x