google-site-verification: googlef75dbacd094a3ff5.html Lizbon ve Portekiz'de Türkçe Rehber - Türk Rehberle Özel Şehir Turu
Booking.com
Powered by GetYourGuide. Become a partner.
Lizbon Portekiz

Lizbon ve Portekiz’de Türkçe Rehber

lizbon'da türkçe rehber

Lizbon ve Portekiz’de Türkçe Rehber

Lizbon ve Portekiz’de Türkçe Rehber; Portekiz genelinde veya Lizbon ve Porto gibi şehirlerde özel Türkçe rehber ihtiyacınız var ise bize buradan ulaşabilirisiniz. Portekiz’e yapacağınız turistik veya iş amaçlı gezilerinizde size özel rehber ile ve özel araç ile Türkçe şehir turu yapabilir çevredeki Cascais, Sintra, Estoril, Cabo de Roca, Mafra, Fatima, Coimbra, Obidos, Guimaraes, Braga gibi gezilmesi gereken büyüklü küçüklü yerlere günü-birlik veya konaklamalı turlar yapabilirsiniz. Dilerseniz kendi özel programlarınızı yapabilir, dilerseniz aşağıdaki örnek programlardan örnek alabilirsiniz.

portekizve lizbon'da türkçe rehber

Örnek Gezi Programı

  • Birinci Gün; Lizbon Şehir Turu (8 saat) – Tur sırasında görülecek yerlerden bazıları; Kaşifler Anıtı, Belem Kulesi, Jeronimos Manastırı, Tarihi Alfama Semti, Rossio Meydanı, Bairro Alto Semti, Santa Justa Asansörü’ne biniş, Marques de Pompal, São Jorge Kalesi, Praça do Comércio, Milli Seramik Müzesi (akşam canli fado gecesine katılabilirsiniz).
  • İkinci Gün; Lizbon Çevresi Turu (8 saat) – Tur sırasında görülecek yerler Cascais ve Estoril sayfiye yerleşimleri, Sintra ve La Pena Sarayı ziyareti, Avrupa’nın en batı noktası olan Cabo de Roca.
lizbon'da gezilecek yerler
Sintra “La Pena Sarayı”
  • Üçüncü Gün; Lizbon’dan Porto’ya Transfer ve Yol Üzerinde Görülecek Yerler (9 saat) – Hepsinin farklı bir güzelliği ve önemi olan Portekiz’de görülmesi gereken üç yerleşim; Portekiz’in en şirin kasabalarından olan Obidos, Katolik mezhebinin ikinci önemli hac noktası sayılan Fatima ve ortaçağ şehri Coimbra..
lizbodan türkçe obidos gezisi
Obidos
  • Dördüncü Gün; Porto Şehir Turu (6 saat) – Unesco Dünya Mirası listesindeki Ribeira semti, Clerigos Kulesi, Douro Nehri,  Porto şarabı mahzenleri ve şarap tadımı, Porto Katedrali, Sao Bento Tren İstasyonu ve seramikleri, I. Louis Köprüsü, Bolsa Sarayı, Liberdade Meydanı, Douro Nehri’nde geleneksel teknelerle nehir turu.

porto'da türkçe rehber

  • Beşinci Gün; Porto Çevresi Turu (8 saat) – Bu turda gezilebilecek yerler; özel araç ile Porto şehrinin kuzeyine çıkarak, Portekiz’in eski başkenti ve Unesco Dünya Mirası Listesi’ne girmiş olan Guimaraes şehri ile yine Kuzey Portekiz’in en güzel ve büyük şehirlerinden olan Braga şehri ile Bom Jesus Kilisesi.
braga ve bom jesus kilisesi
Bom Jesus Kilisesi

Portekizi ve Lizbon’u Lizbon’da yaşayan bir Türk rehberle gezmek istiyorsanız aşağıdaki form vasıtasıyla irtibata geçebilirsiniz;

Booking.com

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Notify of

Tüm Biletleri Ucuza Alın

Bilet.com

Facebook

Arşivdeki Yazılar