Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Destinasyonlar, Öneriler, Biletler, Rehberler, Özel Turlar...
Destinasyonlar, Biletler, Özel Rehberler, Özel Turlar, Öneriler...

Norveç Türkçe Rehberlik Hizmetleri

Norveç Türkçe Rehberlik Hizmetleri; Türkiye’den veya Almanya gibi diğer ülkelerden çıkışlı gruplar için bize yazarak Norveç’te Türkçe rehberlik hizmetleri alabilirsiniz. Gerek kara turlarınız, gerekse cruise gemileri ile yapacağınız gezilerinizde profesyonel Türkçe rehberlik hizmetine ihtiyacınız var ise bize buradan yazınız. Rehberlik hizmetlerine ilave olarak Norveç’te otel / konaklama, otobüs, otel ve tren rezervasyonlarınız için de bize yazabilirsiniz.

Ayrıca;

  • Norveç’te Oslo ve Bergen dışında Geirangerfjord, Flam, Olden, HellesyltSognefjord, Voss, Kristiansand, Alesund, Stavanger, Andalsnes gibi bir çok şehir ve fiyord ile ilgili bilgi almak isteyenler bu sayfanın altında paylaşım yapabilirler.
  • Norveç dünyanın en pahalı ülkelerinden biridir. Bu sebeple belki de hayatınızda bir kez yapacağınız bir Norveç gezisinin rotasını çok iyi düşünmelisiniz. Fiyordlar bölgesi coğrafi olarak oldukça geniş bir alana yayılmıştır ve sayısız fiyord vardır. Bazı tur programları bunların en güzellerini programa dahil etmeyebilmektedir. Bu açıdan gezmek için seçeceğiniz yerler çok önemlidir. Gemi turu veya kara turlarında gezilecek yerler ve rotalar hakkında emin değilseniz ya da karar veremiyorsanız bize aşağıdaki mesaj kutusundan yazarak sorabilirsiniz.

Daha fazla fiyord resimleri görmek için tıklayın

Subscribe
Notify of
9 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Orhan
19 June 2018 10:12

Merhaba temmuz ayında ailecek Norveç turu planlıyoruz heryerde kredi kart geçerli mi yanımızda mutlaka Nok bulunmalı mı euro veya dolar yeterli mi merak ettim selam ve saygı ile

Hümeyra
23 August 2018 17:14

Merhaba ben tek başıma gitmeyi düşünüyorum 1aylık otel ve diğer ihtiyaçlar için ortalama ne kadar bütçe ayırmalıyız ve birde TL orda daha mı değerli?

Aşkın
29 December 2018 22:13

Merhaba. 2 arkadaş olarak Norveç te geyiklerin çektiği bir kızağa binmekten tutun, kurutulmuş balık ziyafetine, açık havada termal keyfine, fiyordları kısmen de olda görmeyi, doğa ile iç içe bir otelde kalmayı planlıyoruz. Sizinle telefon görüşmesi gerçekleştirebilirmiyiz

ece
10 February 2019 11:27

Merhaba. Annemle Agustos 2019 da fiyortların bir kısmını görmeye gitmek istiyoruz. Birkaç tane sorum var eğer cevaplayabilirseniz sevinirim. 1- Annem 62 yaşında, ben doğa yürüyüşüne alıskınım ama o uzun ve dik tırmanıs yapamayabilir. Nereler daha uygun olur tam bulamadım interneten. 2- Sadece türkiye de araba kullanmıs birisi olarak bu yollarda araba kullanmak ne kadar rahat/araba ne kadar kullanıslı fiyortlara gitmek icin..ya da tren? Teşekkür ederim.

ece
10 February 2019 11:59
Reply to  TT

Peki, teşekkür ederim.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x