Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Destinasyonlar, Öneriler, Biletler, Rehberler, Özel Turlar...
Destinasyonlar, Biletler, Özel Rehberler, Özel Turlar, Öneriler...

Amsterdam Türkçe Rehber

Amsterdam Türkçe Rehber

Amsterdam Türkçe Rehber; Hollanda’nın en güzel şehri olan Amsterdam’da Türkçe konuşan rehber ihtiyacınız var ise buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel veya iş seyahati olsun, bireysel ya da grup gezisi olsun Amsterdam’ı Hollanda’da yaşayan profesyonel Türk bir rehberle gezebilirsiniz. Amsterdam sadece kozmopolit ve renkli bir şehir değil aynı zamanda kültür ve sanat hayatı çok zengin, tarihi atmosferin modern yaşam ile içiçe geçtiği bir şehirdir. Amsterdam’ın yakın çevresinde de mutlaka gezilmesi gereken bir çok yer vardır. Kişisel şehir turu gezi programınızı yaparken aşağıdaki örnek tur programlarından faydalanabilirsiniz;

amsterdam'da türk rehberle şehir turu

Amsterdam’da Örnek Tur Programları

  • Birinci Gün / Amsterdam Şehir Turu (8 saat); özel araç ve Türkçe rehber ile yapacağınız bu tur panoramik geziler, yürüyüş, fotoğraf ve alışveriş molalarından oluşuyor. Tur sırasında göreceğiniz yerlerden bazıları; Van Gogh Müzesi, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Central Station, Ajax Arena Stadı, Tarihi Çiçek Pazarı, Yel Değirmenleri (burada Hollanda peyniri ile takunyalarının nasıl yapıldığını görüp satın alabilirisiniz), Kırmızı Fener Sokağı (Red Light District) ve nehir tekneleri ile ile kanal turu.

amsterdam türkçe rehber

  • İkinci Gün / Marken-Volendam-Giethoorn Turu (8 saat); Amsterdam’ın 22 km kuzeyinde bulunan Volendam Hollanda’nın geleneksel yapısını kaybetmemiş tipik balıkçı köylerinden biridir. Burada Amsterdam’a kıyasla daha uygun fiyatlara alışveriş yapabilir, lezzetli deniz ürünleri yiyebilirsiniz. Turun ikinci kısmında ise yakın zamanlara dek kara ile bağlantısı olmayan Marken Adası’nı ziyaret edeceğiz. Doğal yapısı ve yerleşim dokusu çok iyi korunmuş olan Marken Adası, bozulmamış köy evleri ve balıkçılık geleneği ile size işte burası Hollanda dedirtecek. Öğle yemeğinden sonra turun en muteşem deneyimini yaşamak üzere Amsterdam’dan 1 saat kadar kuzey doğuya çıkarak son yıllarda dünyaca ünlenen Giethoorn Köyü’ne gidiyoruz. Kanallardan oluşan ve gerçek olamayacak kadar güzel olan bu köyde kanallar arasında tekne ile gezebilirsiniz.

hollanda giethoorn turu

  • Üçüncü Gün / Büyük Hollanda Gezisi (9 saat) – Yine özel araç ve Türkçe rehber eşliğinde çıkacağınız bu turda Amsterdam’dan 1 saat kadar güneyde bulunan Hollanda’nın başkenti Den Haag, Hollanda’nın en modern şehri Rotterdam ile Hollanda’nın tarihi öneme sahip en güzel şehirlerinden biri olan Delft’i gezebilirsiniz (tur programı trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir).

hollanda'da türk rehberlik hizmetleri

Amsterdam’ı ve Hollanda’yı Hollanda’da yaşayan Türk bir rehberden tanımak için bize yazın!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmet Okan
1 year ago

Amsterdam’a düzenliyecegimiz gezi icin bize 2-3 saat Rehberlik yapacak Türkce Rehber ariyorum