Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Destinasyonlar, Öneriler, Biletler, Rehberler, Özel Turlar...
Destinasyonlar, Biletler, Özel Rehberler, Özel Turlar, Öneriler...

Ucuz Paris Otelleri

Ucuz Paris otelleri; fiyat kalite oranı açısından en cazip olan, merkezi veya merkeze yakın ucuz Paris otelleri..otel fiyatları ve bilgileri için isimlerine tıklayınız.

  • Generator Paris (Otel ve Hostel) (Puan 8.4/10) – Hem otel odaları hem de hostel yatakları bulunan bu modern, büyük ve temiz ünite Paris’teki en iyi alternatiflerden biri. Hostel odalarında yatak fiyatı 20 € civarında. Normal otel odaları da vardır. Konum olarak merkeze ve metroya yakın. (Resmi sayfa başındadır).
  • Sebastopol Apartment (Puan 9,7/10, Olağanüstü) – Paris’in merkezide Louvre Müzesi’ne 800 metre mesafede en yüksek memnuniyet oranına sahip, uygun fiyatlı konaklama olanağı.

ucuz paris otelleri

  • Hôtel Nord Et Champagne ** (Puan 6,8/10) – Gare du Nord yakınında, gayet merkezi ve ulaşım açısından da cazip bir otel.
paris ucuz oteller
Hipotel Paris Belgrand Mairie du 20ème
  • Grand Haussmann Opera (Puan 10/10) – Paris’teki en iyi fiyat kalite oranına sahip bu 3 yatak odalı dairede  aynı anda 6 kişi birlikte konaklayabiliyor. Champ Elysee’ye yakın ve Paris’in en trend semti Marais’de yer alıyor.

paris ucuz otel, daire

  • Hotel F1 Paris Porte de Châtillon * (Puan 6.9/10) – Fiyat düşük sezonda double odada kişi başı 20 €’ya dek düşüyor. Merkezin dışında fakat ulaşımı rahat.
  • Hôtel Les Chansonniers (Puan 7.3) – Şehrin içinde, Bastille bölgesindeki sessiz bir bölgede, ulaşımı kolay ve temiz bir otel.Booking.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments