Destinasyonlar, Öneriler, Biletler, Rehberler, Özel Turlar...
Destinasyonlar, Biletler, Özel Rehberler, Özel Turlar, Öneriler...

Ucuz Paris Otelleri

Ucuz Paris otelleri; fiyat kalite oranı açısından en cazip olan, merkezi veya merkeze yakın ucuz Paris otelleri..otel fiyatları ve bilgileri için isimlerine tıklayınız.

  • Generator Paris (Otel ve Hostel) (Puan 8.4/10) – Hem otel odaları hem de hostel yatakları bulunan bu modern, büyük ve temiz ünite Paris’teki en iyi alternatiflerden biri. Hostel odalarında yatak fiyatı 20 € civarında. Normal otel odaları da vardır. Konum olarak merkeze ve metroya yakın. (Resmi sayfa başındadır).
  • Sebastopol Apartment (Puan 9,7/10, Olağanüstü) – Paris’in merkezide Louvre Müzesi’ne 800 metre mesafede en yüksek memnuniyet oranına sahip, uygun fiyatlı konaklama olanağı.

ucuz paris otelleri

  • Hôtel Nord Et Champagne ** (Puan 6,8/10) – Gare du Nord yakınında, gayet merkezi ve ulaşım açısından da cazip bir otel.
paris ucuz oteller
Hipotel Paris Belgrand Mairie du 20ème
  • Grand Haussmann Opera (Puan 10/10) – Paris’teki en iyi fiyat kalite oranına sahip bu 3 yatak odalı dairede  aynı anda 6 kişi birlikte konaklayabiliyor. Champ Elysee’ye yakın ve Paris’in en trend semti Marais’de yer alıyor.

paris ucuz otel, daire

  • Hotel F1 Paris Porte de Châtillon * (Puan 6.9/10) – Fiyat düşük sezonda double odada kişi başı 20 €’ya dek düşüyor. Merkezin dışında fakat ulaşımı rahat.
  • Hôtel Les Chansonniers (Puan 7.3) – Şehrin içinde, Bastille bölgesindeki sessiz bir bölgede, ulaşımı kolay ve temiz bir otel.Booking.com

Subscribe
Notify of
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x