Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Destinasyonlar, Öneriler, Biletler, Rehberler, Özel Turlar...
Destinasyonlar, Biletler, Özel Rehberler, Özel Turlar, Öneriler...

Dubai Türkçe Rehber

Dubai Türkçe Rehber

Dubai Türkçe Rehber; Birleşik Arap Emirlikleri’nin en turistik şehri olan Dubai’de Türkçe rehber ve çeşitli rehberlik hizmetlerine ihtiyacınız var ise bize buradan yazabilirsiniz. Küçük büyük gruplar, çocuklu veya çocuksuz aileler, arkadaş grupları veya iş gezileriniz için Türkçe konuşan rehber eşliğinde, size uygun olan gün ve saatlerde, özel araç ile şehir turu yapabilir, günü-birlik Abu Dhabi turu yapabilir, 4×4 araçlarla çölde safari turu yapabilirsiniz. Rehber arkadaşımız dilerseniz size alışveriş konusunda gerekse Burj Al Khalife, Burj Al Arab gibi yerlere görülmesi gereken yerler ile Dubai’nin ünlü lokanta ve gece kulüplerine rezervasyon için yardımcı olabilir.

burj khalifa, dubai'de gezilecek yerler

Dubai’de Tur Önerileri

  • Birinci Gün / Dubai Şehir Turu (8 saat) – size özel araç ve Türkçe rehberle yapacağınız bu tur panoramik gezi, eski şehide yürüme, fotoğraf ve alışveriş molalarından oluşmaktadır. Turda gezilecek ve görülecek yerler; Burj Khalifa, Dubai Mall, Dubai Akvaryum, Eski Dubai Bastakiya’yı yürüyerek gezi, Bur Dubai ve Deira Bölgeleri (tarihi bölgeye geleneksel teknelerle haliç üzerinden geçilecek), Tarihi Gold Souk ve Spice Souk çarşıları, Jumeirah Camii, Şeyh Zaid Bulvarı, Jumeirah Plajı, 7 yıldızlı Burj Al Arab Oteli, Palmiye Adası ve Atlantis Hotel, Dubai Marina.

dubai ve abu dabi türkçe rehber

  • İkinci Gün / Dubai’den Abu Dhabi’ye Tam Günlük Gezi (9 saat) – Türkçe konuşan rehberiniz ve onun kullandığı özel aracınızla yapacağınız  bu keyifli turun 1,5 saat gidiş, 1,5 saat geliş olmak üzere 3 saati yolda geçiyor. Birleşik Arap Emirlikleri’nin ve Arap Yarımadası’nın en zengin şehri olan Abu Dhabi’de gezilecek görülecek yerler; dünyada eşi benzeri olmayan Şeyh Zaid Camii, Bani Yas Adası, Ferrari World Park, Al Hasn Kasrı, Guggenheim, Louvre Dubai gibi müzelerin bulunduğu Saadiyat Adası, bir Bedevi Köy örneği olan Heritage Village, dünyanın en lüks oteli sayılan Emirates Palace, mangrove ormanları..

abu dabi türkçe rehberlik

  • Üçüncü Gün / Çölde Safari ve Barbekü – rehberiniz eşliğinde 4×4 araçlar ile otelinizden veya istediğiniz bir yerden alınarak çöle yolculuk. Çöle girmeden önce araçların kumda rahat gidebilmesi için tekerleklerin havası indirilecek ve çöl kumları ve tepeleri arasında unutamayacağınız bir deneyim yaşayacaksınız (orta ve not ileri derecede bel fıtığı olanların bu tura katılması tavsiye edilmez). Çölde gün batımında eşsiz fotoğraflar çekebilir, avcı şahinlerle fotoğraf çekilebilir, deveye binebilir ve çöldeki kamp alanında barbeküye katılabilirsiniz.
  • Dördüncü Gün / Dubai İlave Şehir Turu (8 saat) – Dubai Şeyh Mohammed Sarayı, Medina Jumeirah Kompleksi, içinde kayak merkezi bulunan Emirates Mall AVM, Guiness Rekorlar Kitabı’na girmiş olan çiçek cenneti Miracle Garden ve Magical Fountain Show.

dubai türkçe şehir turu

Dubai ve Abu Dhabi’yi Dubai’de yaşayan lisanslı bir Türk rehberle gezmek için bize yazın!

Tags
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x